Обробка штучного каменю в Києві

Майстерня з обробки
штучного каменю

Ми створюємо оригінальні вироби зі штучного каменю для приватних і громадських об'єктів. Нам не важливо де, а важливо, що ви в результаті отримаєте. Надаючи значення найдрібнішим деталям, ми реалізовуємо не просто стильні інтер'єрні продукти, а створюємо комфортабельні та практичні рішення.

8+
років
досвіду
730+
днів
гарантії
3257m 2+
виготовлено
виробів
67+
% клієнтів
звернулися по
рекомендаціям

Шукаєте стильну поверхню для кухні? Тоді без стільниці зі штучного каменю вам не обійтися. Вона практична і виглядає дуже стильно. Її можна зробити абсолютно будь-якого кольору, розміру і форми. Стільниця з каменю стійка до стирання, не розбухає і зовсім проста в догляді. А ви знаєте матеріал ще краще?

https://mascompany.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/bila-stil-nytsya-zi-shtuchnoho-kamenyu-modern-acrylic-stone.jpg

Мийка зі штучного каменю — "маст хев" для ванної кімнати або кухні. Вони порадують вас довговічністю і естетикою. Такі раковини не відрізняються від аналогічних моделей з натуральних матеріалів. Вибирайте свою фактуру, форму та розмір. Красу та зручність мийки зі штучного каменю — гарантуємо!

https://mascompany.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/lyta-myyka-z-akrylovoho-kamenyu-u-vannu-kimnatu-modern-acrylic-stone.jpg

Стильні та довговічні ванни зі штучного каменю не залишать вас байдужими. Вони відрізняються міцністю, зносостійкістю і естетичною красою. Така ванна виконує не тільки гігієнічну, але і декоративну функцію в приміщенні. Додайте особливий шарм в інтер'єр вашої ванної кімнати.

https://mascompany.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/vanna-z-akrylovoho-kamenyu-modern-acrylic-stone.jpg

Стінові панелі зі штучного каменю — це щось особливе. З ними можна реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення. Застосування таких панелей при внутрішній обробці додадуть інтер'єру незвичайності та практичності. Штучні стінові панелі дуже стильні. Їх можна використовувати для декорування стін в будь-якому приміщенні.

https://mascompany.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/stinova-panel-z-akrylovoho-kamenyu-modern-acrylic-stone.jpg

Сходи зі штучного каменю ідеально підійдуть в будь-який інтер'єр будинку. Штучний камінь використовують як для виготовлення сходів, так і сходових ступенів. Він відмінно поєднується з деревом, керамікою і металом. Багатий вибір фактур та кольорів каменів дозволить створити сучасні і довговічні сходи.

https://mascompany.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/marshovi-skhody-zi-shtuchnoho-kamenyu-modern-acrylic-stone.jpg

Підвіконня зі штучного каменю — гарний, надійний та зручний елемент інтер'єру. Штучний камінь дуже міцний, тому на підвіконні не можуть з'явитися тріщини та сколи. Підвіконня з композитних каменів екологічно чисті і безпечні. Вони не деформуються з часом, прослугують вам довго та безвідмовно.

https://mascompany.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/pidvikonnya-zi-shtuchnoho-kamenyu-modern-acrylic-stone-mas.jpg
Бренди каменю

Якість понад усе

Ми відібрали для вас тільки найкращі матеріали — акрил, кварц і керамограніт. Вони міцні та безпечні для здоров'я. Кожен з них має переваги. Наприклад, акриловий камінь вражає своїми формами. Кварцовий агломерат підійде любителям природних текстур. А ось керамограніт — самий довговічний варіант обробки. Який матеріал виберете ви?

  • Акрил
  • Кварц
  • Керамограніт
Відгуки клієнтів
Ми вам зателефонуємо

    Оговоримо ваш проєкт?