Акрил

Krion

Штучний акриловий камінь Krion ― максимально функціональний матеріал. Він відрізняється антибактеріальною та надміцною поверхнею. Цей композит просто ідеальний варіант для реалізації креативних рішень.

Фільтр
Відтінок

Колекція

Ефект

...

Krion Solid Surface: що це таке?

Штучний камінь Krion від Porcelanosa Grupo (Іспанія) ― це сучасна тверда поверхня. Вона нагадує природний камінь, але набагато тепліше і тактильно приємніше. До її складу входять: натуральні мінерали (тригідрат алюмінію), високоміцні акрилові смоли та харчові барвники. У неї відсутні пори, що не дозволяє розмножуватися цвілі та бактеріям. Поверхня Krion дуже легко чиститься і не вимагає жодного догляду. Даний камінь випускається у прямокутних листах різного розміру:

 • 2500×760, 2500×930 ― у товщині 3 мм;
 • 2500×760, 2500×930, 2500×1350, 3680×760, 3680×930, 3680×1350 ― у товщині 6 мм;
 • 3680×760 ― у товщині 9 мм;
 • 3680×760, 3680×930, 3680×1350, 3680×1520 ― товщиною 12 мм;
 • 3680×760 ― у товщині 19 мм. 

Ціна за лист Krion може відрізнятися через його колір, текстуру або формат. Матеріал характеризується високою стійкістю до різних факторів: механічних навантажень, температурних змін, впливу різних хімічних речовин. А ще, цей штучний камінь допускає його вторинну переробку. Усю продукцію Krion можна пустити на повторну обробку і знову використовувати для виробництва нових виробів. Таким чином, виробник піклується про навколишнє середовище та безпеку застосування цього каменю в цілому.

Як і де використовують акриловий камінь Krion?

Камінь Krion має безліч варіантів застосування як у дизайні інтер’єру, так і у внутрішній та зовнішній обробці. Він дозволяє створювати особливі простори для житлових та громадських об’єктів, офісних будівель, ресторанів, торгових центрів, лікарень тощо. Розглянемо докладніше, що можна зробити із листового каменю Krion для різних приміщень.

 • Кухні та ванні кімнати. Нешкідливість матеріалу при контакті з харчовими продуктами робить його ідеальним для використання на будь-яких кухнях. Штучний камінь Krion підходить для виготовлення стільниць, островів, барних стійок та інших предметів, які можуть контактувати з продуктами харчування. А виняткова чистота цього каменю дозволяє застосовувати його для виробництва ванн, душових піддонів, раковин та інших меблів для ванних кімнат.
 • Медичні заклади. Антибактеріальні та фізичні властивості каменю Кріон просто незамінні для облаштування лікарняних палат та операційних кімнат. Матеріал дає можливість створювати безшовні вироби, що перешкоджає появі та розмноженню в них шкідливих бактерій та хвороботворних мікроорганізмів.
 • Офіси та громадські місця. За допомогою величезної світлої палітри Krion вдасться створити затишну та комфортабельну обстановку для роботи, що ефективно позначиться на роботі співробітників та атмосфері загалом. Крім цього, стильний зовнішній вигляд та практичність плит Krion обумовлюють їхнє активне використання при оформленні дизайну ресторанів, готелів, ТРЦ тощо.
 • Обробка стін. За своїми властивостями Krion є відмінним матеріалом для внутрішнього облицювання стін. Листовим каменем можна обробляти як рівні стіни, так і вигнуті. Справа в тому, що пластини Krion допускають термоформування, завдяки чому виходить створювати будь-які криві лінії та фігури.

Можливості Krion Solid Surface ― безмежні. З нього можна зробити абсолютно будь-які меблі, гарний декор, оформити фасад будинку або виготовити лавочки для парку. І це лише мала частина того, що вдасться зробити завдяки акрилу Krion. З цим каменем все неможливе – можливо!

Палітра каменю Krion: їй є чим вас здивувати

Декоративний камінь Krion вражає широкою гамою кольорів. Вона зібрала понад 80 барвистих та природних кольорів. У ній можна знайти як ніжні, так і яскраві однотонні кольори, а також різні текстури під мармур, граніт або опал. Такий достаток відтінків і фактур дозволяє нам створювати різні комбінації кольорів. Всі кольори Krion розбиті на 14 серій та за певними групами властивостей.

 1. Snow ― чистий камінь білого кольору. Він відмінно підходить для інтенсивної експлуатації та термоформінгу.
 2. Colors ― однотонні пастельні декори, від холодного білого до м’ятного та ніжно-рожевого кольору.
 3. Colors+ ― насичені кольори: жовтий, зелений, оранжевий, синій, сірий тощо.
 4. Light ― напівпрозорі відтінки, що пропускають світло. Ідеальний декор для використання підсвічування.
 5. Nature ― світлі та темні кольори з дрібною крихтою. Вони дуже схожі на натуральний граніт.
 6. Star ― декори із дрібними вкрапленнями. Її кольори дуже нагадують зоряне небо.
 7. Royal ― невелика колекція кольорів з великими та середніми прозорими частинками.
 8. Asteroid ― пісочні відтінки з дрібними та великими елементами, що відрізняються особливою міцністю.
 9. Royal+ ― білі, сірі та чорні кольори з прозорими частинками різного розміру.
 10. Terrazzo ― колекція світлих та темних відтінків з великою кількістю різнокольорових великих вкраплень.
 11. Luxury ― нереально стильні декори з розводами під мармур та елементами граніту.
 12. Art Veins ― коричнева, біла та чорна текстура з акуратними тонкими прожилками.
 13. Opale ― маленька колекція кольорів опала: білого, зеленого, блакитного та сірого.
 14. Materia ― світлі та темні природні декори, яким характерні природні розводи.

Їх настільки багато, що складно перерахувати: про переваги Krion

Композит Krion ― має безліч унікальних властивостей, як для одного матеріалу. Він відрізняється тривалим терміном служби, ударостійкістю та забезпечує повну звукоізоляцію. Тому можете не хвилюватися, якщо на поверхню впаде якийсь предмет. Вона не поб’ється і не видаватиме неприємного шуму. До всього, акриловий камінь Krion практичний та невибагливий у щоденній експлуатації. При будь-якому забрудненні, виріб легко очищається, не залишаючи жодних слідів. Крім цього, можна виділити:

 • відсутність швів та стиків на виробі;
 • високий рівень стійкості до вогню;
 • стійкість до ультрафіолетових променів;
 • ремонтопридатність матеріалу;
 • велику палітру кольорів.

Унікальна формула Krion дозволяє експериментувати з формами та виготовляти складні вироби. Цей камінь характеризується високими значеннями міцності на згин. Іншими словами, Кріон є більш надійним матеріалом для реалізації нестандартних проєктів. Поверхня не втрачає колір і не електризується. Тому, вироби зі штучного каменю Krion настільки красиві та зручні у побуті.

MAS: реалізуємо будь-які творчі ідеї з Krion

Наша особливість ― це можливість виготовити будь-який виріб зі штучного каменю. А за допомогою декоративного каменю Krion, ці предмети набирають особливого сенсу. Продукція Krion Solid Surface ніби переносить нас у майбутнє: де об’єкти не мають швів, що створює відчуття нескінченності. Там, де акриловий камінь дозволяє поєднувати між собою різні покриття для отримання дивовижного візуального вигляду. А напівпрозорість кольорів дозволяє досягти яскравого світлового ефекту.

Команда Modern Acrylic Stone готова втілити в життя найнесподіваніші способи застосування композиту Krion: від оформлення кафе та магазинів до оздоблення вулиць та парків. Цей камінь адаптується до різноманітних проєктів, а наші майстри вміють справлятися зі складними завданнями. Щоб дізнатися вартість проєкту або ціну за лист Krion, просто зателефонуйте нам за тел.: +380 (67) 585 64 29 або напишіть на ел. пошту:  info@mascompany.com.ua. Ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо підібрати колір каменю для вашого дизайну. MAS зробить все, щоб ваші креативні ідеї знайшли своє місце у буденному житті.